1 2 3 4
01 / 04

1

02 / 04

2

03 / 04

3

04 / 04

4

Aktualności

Ach, co to był za Marsz !

      5 września br. już po raz czwarty ulicami Kamienia Krajeńskiego przeszedł Kapeluszowy Marsz Seniorów. Warsztat Terapii Zajęciowej z Sępólna Kraj. zachęcił zebranych do wymarszu ze stadionu miejskiego "Marszem Radeckiego".  W kolorowym pochodzie uczestniczyli seniorzy, zaproszeni goście i młodzież. Celem imprezy było pokazanie, że osoby starsze potrafią wspaniale spędzać czas, bawić się i integrować, a kapelusze, które zaprezentowali uczestnicy, były prawdziwymi dziełami sztuki. Na placu przed Domem Pomocy gościliśmy prawie 200 osób. Były tańce, losowanie niespodzianek i poczęstunek. Uczniowie klasy VI ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Sępólna Kraj. zaprezentowali taniec "Belgijkę".

    Impreza została zorganizowana przez Dom Pomocy Społecznej i Stowarzyszenie „Pomóż sobie pomagając innym” dzięki środkom z budżetu gminy Kamień Kraj. w ramach zadania „Działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym” oraz z 1 % przekazywanego na stowarzyszenie.    

Patronat medialny objęła TVP Bydgoszcz.

IV Kapeluszowy Marsz SeniorówIV Kapeluszowy Marsz SeniorówIV Kapeluszowy Marsz SeniorówIV Kapeluszowy Marsz Seniorów

 

 

Dom Pomocy Społecznej
w Kamieniu Krajeńskim

ul. Podgórna 2
89-430 Kamień Krajeński
tel./fax. (052) 388 60 15
dpskamienkr@poczta.onet.pl

Misją Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim jest zapewnienie całodobowej opieki dla 70 Mieszkańców przewlekle somatycznie chorych poprzez zaspokojenie potrzeb bytowych opiekuńczych i wspomagających w stopniu umożliwiającym godne życie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem