1 2 3 4
01 / 04

1

02 / 04

2

03 / 04

3

04 / 04

4

Aktualności

III Kapeluszowy Marsz Seniorów już za nami

 

W czwartek 6 września ulicami Kamienia Krajeńskiego przeszedł III Kapeluszowy Marsz Seniorów. Wydarzenie było organizowane przez nasz DPS i stowarzyszenie "Pomóż sobie pomagając innym". W marszu wzięło udział ponad sto osób, nie tylko z samego Domu, ale także m.in. z Więcborka, Chojnic, Suchorączka i Sępólna Krajeńskiego.

Warunkiem udziału w marszu było posiadanie kapelusza. Pomysłowość uczestników w tym zakresie przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Było wesoło, kolorowo, zabawnie i z dużym dystansem. Seniorzy udowodnili, że potrafią się świetnie bawić i mają wiele energii.

Marsz wyruszył ze stadionu w Kamieniu Krajeńskim, a na placu przed Domem Pomocy Społecznej na uczestników czekał już poczęstunek i wiele atrakcji - m.in. loteria losowa, badanie ciśnienia i poziomu cukru we krwi. W zabawie towarzyszył nam zespół Edek Band, prawdziwy popis magii dała iluzjonistka Michelle.

Uroczystość została sfinansowana m.in. dzięki pomocy gminy Kamień Krajeński i ze środków pochodzących z 1 procenta przekazywanych na stowarzyszenie "Pomóż sobie pomagając innym".

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo >>>

III Kapeluszowy Marsz Seniorów już za namiIII Kapeluszowy Marsz Seniorów już za namiIII Kapeluszowy Marsz Seniorów już za nami

 

Dom Pomocy Społecznej
w Kamieniu Krajeńskim

ul. Podgórna 2
89-430 Kamień Krajeński
tel./fax. (052) 388 60 15
dpskamienkr@poczta.onet.pl

Misją Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim jest zapewnienie całodobowej opieki dla 70 Mieszkańców przewlekle somatycznie chorych poprzez zaspokojenie potrzeb bytowych opiekuńczych i wspomagających w stopniu umożliwiającym godne życie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem